מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | רפואה סינית | דיקור קוסמטי לפנים - מה היא אקופונקטורה קוסמטית?

דיקור קוסמטי לפנים - מה היא אקופונקטורה קוסמטית?

דיקור קוסמטי לפנים - מה היא אקופונקטורה קוסמטית? דיקור קוסמטי לפנים - מה היא אקופונקטורה קוסמטית?

שיטת הדיקור הקוסמטי צמחה מתוך הרפואה הסינית העתיקה, שבסיסה לאזן את הגוף והנפש ולהביא את האדם להרמוניה בתוך עצמו ועם סביבתו. לכן, הדיקור הקוסמטי כולל בתוכו גם איזון ברמה הכללית של הגוף.דיקור קוסמטי לפנים - מה היא אקופונקטורה קוסמטית?
דיקור קוסמטי לפנים (אקופונקטורה קוסמטית) הוא אלטרנטיבה טבעית להפיכת הפנים שלנו ליותר חיוניות וזורחות, מתוחות ונקיות ללא הרבה סבל וללא בזבוז מיותר של כסף. הטיפול הינו בטוח ואינו כולל שימוש בתרופות, כימיקלים או ניתוחים מיותרים. הטיפול עצמו מרגיע מאוד וכמעט איננו כרוך בכאב.

טיפול שלם כולל עיסוי פנים להמרצת הדם והאנרגיה, שימוש במסכות פנים טבעיות לחידוש העור, ניקיונו וחיוניותו ומרכז הטיפול הוא הדיקור הנעשה באמצעות מחטי דיקור סטריליות, חד פעמיות ודקות במיוחד.

דיקור קוסמטי לפנים נמצא בשימוש אלפי שנים. ידוע שכבר בתקופת שושלת סונג בסין העתיקה (960-1279 לספירה) שימש הדיקור הקוסמטי את פילגשיו של הקיסר. השימוש בדיקור באמצעות מחטים עדינות באזור הפנים מעודד את זרימת הדם לאזור, מה שמוביל לאספקת חמצן מוגברת לתאים. תהליך זה מעודד חידוש תאי עור, ייצור קולגן, הוצאת רעלים והחייאה של עור הפנים. בנוסף, התהליך מעודד זרימה מוגברת של צ'י (אנרגיה חיונית) לפנים, מה שתורם להאטת תהליך ההזדקנות, תוך ניצול מרבי של הפוטנציאל הטבעי של העור לחדש את עצמו ולשמור על חיוניותו. הטיפול יעניק לחות לעור מבפנים כלפי חוץ, דבר אשר יגרום לטשטוש קמטים ומילואם באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף. בנוסף לכך, הטיפול תורם למתיחה טבעית של עור הפנים על ידי חיזוק שרירי הפנים, גמישותם ומתיחתם.

התוצאות הצפויות לאחר טיפולי הדיקור קוסמטי הן: שיפור גוון עור הפנים, ייצור לחות פנימית לעור, רעננות בעור הפנים, הרמה ומתיחת עור הפנים, טשטוש קמטים וכתמי שמש, הרמת עפעפיים, הפחתת נפיחות ו"עיגולים שחורים" מתחת לעיניים, כיווץ נקבוביות, טיפול ומניעת אקנה ועוד...

השפעות הטיפול שונות בין המטופלים ומושפעות מגיל, מצב בריאותי ומנטאלי, הרגלי תזונה ותגובה אישית של כל אחד ואחת מהשפעות המחטים. בטיפולים אלו אין מהפך מיידי כמו לאחר ניתוחי הפנים, אך ככל שמתמידים כך ניכרות ההשפעות של הטיפול והמטופל לא רק יראה יותר טוב, אלא גם ירגיש ככה.

שיטת הדיקור הקוסמטי צמחה מתוך הרפואה הסינית העתיקה, שבסיסה לאזן את הגוף והנפש ולהביא את האדם להרמוניה בתוך עצמו ועם סביבתו. לכן, הדיקור הקוסמטי כולל בתוכו גם איזון ברמה הכללית של הגוף. הפנים שלנו הן לא אזור מבודד מהגוף כולו. ישנה השפעה ישירה של התהליכים הפיזיולוגים בגוף על עור הפנים, שרירי הפנים והחצנת החיוניות החוצה. כדי להשיג איזון ישנו שימוש במחטים לאורך הגוף ולא רק בפנים. האיזון מונע תחושת סחרחורות ועייפות בסיום הטיפול ופותר בעיות ברמת הגוף נפש אשר משפיעות על הפנים שלנו.

אז בין אם אתם רוצים להיראות טוב יותר או פשוט להרגיש ככה תנסו את הדיקור הקוסמטי. ובכל מקרה, יופי חיצוני מושפע מיופי פנימי. תהיו מאושרים ושמחים בחלקכם. מיד יראו את זה על הפנים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2090 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אקופונקטורה, דיקור, תזונה נכונה, דיקור קוסמטי, מטפלים-בדיקור-סיני, מטפלים בדיקור סיני, המרכז לרפואה סינית, בית ספר לרפואה סינית, מאמרים ברפואה סינית, מומחה ברפואה סינית, סין, סינית, דיקור אלעד, דיקור אשקלון, דיקור באר שבע, דיקור בית, דיקור בת ים, דיקור גבעתיים, דיקור הוד השרון, דיקור הרזיה, דיקור הרצליה, דיקור חדרה, דיקור חיפה, דיקור יפני, דיקור ירושלים, דיקור כפר סבא, דיקור כרמיאל, דיקור להרזיה, דיקור נהריה, דיקור נס ציונה, דיקור נתניה, דיקור סיני אילת, דיקור סיני אלעד, דיקור סיני אשקלון, דיקור סיני באר שבע, דיקור סיני בהריון, מומחה לרפואה סינית, סיון ירוחם

תן ציון למאמר זה

5.00