מדורי תוכן

ראשי | רפואה משלימה | ריפוי בצבעים | אורה סומא - תרפיה בצבעים

אורה סומא - תרפיה בצבעים

אורה סומא - תרפיה בצבעים אורה סומא - תרפיה בצבעים

אורה-סומא היא תרפיה בצבעים שהוענקה לעולם בעידן הנוכחי.אורה-סומא היא תרפיה בצבעים שהוענקה לעולם בעידן הנוכחי. האורה-סומא נולדה באמצעות ויקי וול ז"ל, רוקחת ומרפאה בעלת וותק של למעלה מארבעים שנה, אשר הקדישה את חייה לרוח ולשירות למען אחרים. האורה-סומא הוענקה לה במחזור של חזיונות של גלי צבע, אותם הצליחה לבסס בלילה השלישי - כאשר היא יצרה את סדרת האיזון. כשכל זה נולד איש לא ידע, כולל ויקי, מה מטרתו.

במשך עשר השנים שעברו מאז הולדתם, סדרת האיזון והאורה-סומא הוכיחו שהם הרבה יותר מאשר סתם שמנים ליופי. הם חלק של מערכת חיה, נושמת ומתפתחת והפותחת את שעריה לריפוי ומודעות.

האורה-סומא היא אודות ריפוי הוליסטי. היא נוגעת בריפוי הגוף, הנפש והרוח, לא רק מהיבט אחד. היא תרפית-נשמה בלתי מתערבת - בלתי מתערבת כי זו פעם הראשונה שבמערכת ריפוי כלשהי המטופל הוא הבוחר את הריפוי לעצמו. סדרת-האיזון מספקת הזדמנות לבטא מי אנחנו, ולא מה שיש לנו. היא אינה תלויה בסימפטומים אך מאפשרת למודעות-העל להתייחס לסיבות המונחות ביסודה של המחלה. באמצעות שפת הצבע, הנשמה מסוגלת לזהות את תבניות החיים העמוקות ביותר.
 
ויקי רצתה לקרוא לספר שלה המראָה והנס. המראה מדברת על האפשרות להכיר באמיתוּת שלנו דרך שפת הצבע. הנס מושתת בעובדה שסדרת-האיזון מספק את ההזדמנות לנקוט בפעולה כדי לרפא את צלקות הנפש, וכך לאפשר לצבעים האמיתיים שלנו לזרוח הלאה. בתמיכת האנרגיות של צמחים וקריסטלים אפשר לשים את הצבע על הגוף כדי לשקם, להחיות ולאזן את עצמנו מחדש בכל המישורים. כמו בכל דבר אחר באורה-סומא, אפילו לשם יש מסר.

Aura
פירושה אור, האור המקיף את הגוף, השדה האלקטרו-מגנטי.
 
Soma
פירושה הגוף (ביוונית), או קיום (בארמית), או אנרגיות חיים (בסנסקריט).

האורה-סומא מקשרת את האור עם הגוף; היא מדברת על קיום האור מבפנים ועל אנרגיות אור המתקיימות מסביבנו.
 
סדרת-האיזון משלבת את מסורות הריפוי בצבע - כפי שהונהגו במקדשים של מצרים העתיקה, יוון, סין והודו - עם תמציות צמחים ושמנים אתריים בשילוב של אנרגיות מקריסטלים ומינרלים. כאשר נשאלה איך היא הגיעה למערכת הזו, ויקי אמרה: "אני חיפשתי וחקרתי אל תוך מעמקי הזמן והבאתי משהו שנשכח מזמן, אשר היה צריך להיוולד מחדש לעת חדשה".
 
האורה-סומא איננה שיטה חדשה, אלא חוכמה עתיקה לעדון חדש. היא יין עתיק בבקבוקים חדשים.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על שולמית רונן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1698 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ריפוי בצבעים, אורה סומא, צבעים, הכל על האורה סומא, אורה סומה, בקבוקי אורה סומא, משמעות הצבעים, תרפיה בצבעים, מטפלים באמנות, מטפלת באמנות, מטפלת באומנות, טיפול באמנות, טיפול באומנות, לימודי תרפיה, לימודי תרפיה באומנות, תרפיה באומנות, תרפיה באומנות לילדים, תרפיה באומנות לימודים, תרפיה באומנות תואר שני, תרפיה באמנות לימודים, תרפיה באמנות תואר שני, תרפיה בהבעה ויצירה, ריפוי באומנות, ריפוי באמנות, מטפלים באומנות, מטפל באומנות, טיפול באומנויות, טיפול באומנות לילדים, טיפול באומנות תואר שני, טיפול באמנות לימודים, טיפול באמצעות אומנות, תרפיסטית באמנות, לימוד תרפיה, לימוד תרפיה באומנות, שולמית רונן, שולמית רונן

תן ציון למאמר זה

5.00