מדורי תוכן

ראשי | קבלה ומודעות עצמית | אסטרולוגיה וקבלה | מזל עקרב- השיעור והתיקון על פי הקבלה

מזל עקרב- השיעור והתיקון על פי הקבלה

מזל עקרב- השיעור והתיקון על פי הקבלה מזל עקרב- השיעור והתיקון על פי הקבלה

כל המאפיינים של המזל כולל התיקון, השיוך האסטרולגי והקשרים נוספים על פי תורת הקבלה

מזל עקרב


קבלה:
בספר קבלי עתיק ששמו ספר יצירה כתוב לאמור "המליך [כלומר, האלוהים] אות "נון" וקשר לה כתר וצר בו: מזל עקרב בעולם, וחודש חשון בשנה, וטחול בנפש". מכאן נובע כי קיים קשר קבלי מיסטי בין האות "נון" ובין מזל עקרב בשילוב עם חודש חשון.

מזל עקרב והאות "נון": 
תורת הקבלה רואה באות את הבסיס לנשמת האדם, וזאת משום שאות זו ניצבת בראש המילה נשמה. כמו כן היא [האות נ'] מביאה ליקום  אור גדול באשר היותה פותחת את המילה נר: לאות ן' סופית מיוחסות תכונות של תיקון משום שביום הדין עתידה הנשמה ליתן דין וחשבון [יש לספור את אותיות ה- נ' וה- ן']. ערכה הגימטרי של אות נ' הינו 50 והוא מייצג את היובל הגדול בו כל הבריאה שבה וחוזרת אל מקורה ונולדת מחדש. ממש כך גם מזל עקרב המייצג התחדשות ולידה מחדש.

מזל עקרב וחודש חשון:
שמו של חודש חשוון בא לו מן המילים הקדומות "וורח – שמן" שפירושן "החודש השמיני": בתנ"ך שמו של החודש הוא ירח-בול, ויש מקובלים הרואים במילה בול את ליבה של המילה מבול וממילא גם את יסוד המים אשר מזל עקרב נמנה עימו. המספר 8 נחשב בגימטריה למספר  מסתורי, חמקמק ונעלם: גם מזל עקרב נושא תכונות זהות.

השיעור של מזל עקרב:
תכונותיו של מזל עקרב הן – תחכום, מניפולטיביות, עוצמה, יכולת התחדשות, עומק ותהומיות, מסרים חושניים, פרובוקטיביות, כישרון לגלגול כספים ויכולת חדירה אל נפש הזולת. העקרבים צריכים ללמוד שיעור מן המזל הקוטבי להם על גלגל המזלות שהוא שור, שתכונותיו הן – יציבות, יצירתיות, עקשנות, היגיון, תבונה, מעשיות, כושר סבל, איתנות, קביעות, נהנתנות, רכושנות, התמדה ועקביות.

התיקון של מזל עקרב:
התיקון של מזל עקרב מבוסס על שבט מנשה שמזל עקרב קשור בו על פי ילקוט שמעוני: מנשה היה הבכור לאביו יוסף ונכד לסבו יעקב, אשר העדיף על פניו את אחיו הצעיר אפרים ונתן לו את ברכתו. התיקון של מזל עקרב צריך להיות בהתגברו על משקעים של כבוד, מתוך כוונה לשמירה על ערכי אהבת אחים ומשפחה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1583 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קבלה, מזלות, שיעור ותיקון קבלי, מזל עקרב, אסטרולוגיה וקבלה, אסטרולוגיה קבלית, אסטרולוגיה בקבלה, אסטרולוגיה לפי הקבלה, אסטרולוגיה על פי הקבלה, אסטרולוגיה קבלה, בדיקת זוגיות לפי הקבלה, אור הקבלה, אור הקבלה גורל 42, אור קבלה, אותיות הקבלה, אחד קבלה, איש קבלה, אלד בקבלה, אלד קבלה, אנשי קבלה, אתר הקבלה, אתר קבלה, אתרי קבלה, אתרי קבלה, אתרי קבלה, בדיקת שם לפי הקבלה, בחירת שם לפי הקבלה, בחירת שם לתינוק לפי הקבלה, בחירת שמות לפי הקבלה, בקבלה, גורלות לפי הקבלה, הורוסקופ לפי הקבלה, המרכז לקבלה, בדיקת שמות לפי הקבלה, הסבר שמות לפי הקבלה

תן ציון למאמר זה

5.00