מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | נומרולוגיה | חשיבות בחירת שם על פי תאריך לידה

חשיבות בחירת שם על פי תאריך לידה

חשיבות בחירת שם על פי תאריך לידה חשיבות בחירת שם על פי תאריך לידה

בחירת שם הוא אירוע מאוד, מאוד משמעותי. על כן ברצוני להמליץ לכל מי שנותן שם ליילוד, להתייעץ מכיוון שבחירת השם תקל ותסלול את דרכו של היילוד החדשניתן למפות אופיו של אדם וייעודו על פי סיכום מספרי הלידה, שם פרטי ושם משפחתו של האדם.

כל סיפרה בתאריך לידתנו ובשמנו המלא ניתן לתאר כתווי, צלילי מוסיקה; דו, רה, מי.... ולדמות את סך הכול המספרים לסימפוניה הנוצרת כתוצאה מהחיבורים ביניהם. לכל אחד נוצרת מנגינה ייחודית על פי שמו ותאריך לידתו. שמנו המלא ותאריך לידתנו הוא הקונצרט שמלווה אותנו לאורך כל הדרך, כתשתית, גם כשאנו מתחתנים וגם אם משנים שם. ככל שיותר שנים משתמשים בשם החדש, השם הקודם "יורד למחתרת", אבל הוא כל הזמן נמצא מאחורי הקלעים, הוא אף פעם לא נעלם.

שם הוא כמוסיקת רקע. על פי מוסיקת הרקע משתנה מצב הרוח שלנו. כשמוסיקת הרקע צורמת ועצבנית, אנו עצבניים מבלי בהכרח להבין מדוע, מה קורה, למה רע לנו, למה קשה לנו וכדומה. כשמשנים את מוסיקת הרקע מצב הרוח שלנו משתנה. המידע לגבי משמעות הקשר בין תאריך הלידה לשם המלא מאפשר לפתוח עוד ערוצים של ידע המאפשרים עוד אופציות בחיים שקודם היו נסתרות מעינינו ולא ראינו אותן.

סיכום המספרים הנומרולוגיים (מספרי תאריך הלידה; יום + חודש + שנה מצומצמים לספרה אחת), מורה לנו את הייעוד שהאדם בחר להגיע אליו, למצות בחייו אלה = ומכונה במספר שמות: מספר הייעוד, הגורל או הלב. (אני משתמשת בכינוי "מספר הלב").

השם המלא מצביע על המנגינות המתנגנות בחייו ומשפיעות על הדרך בה האדם ינהג, יחשוב, יישם ויגיע לייעוד הנבחר.

לכל ספרה בנומרולוגיה, (1-9) משמעות, אפיון וסוג מסוים של אנרגיה.
שמו המלא של האדם נותן את "מספרי המעטפת" המקיפים את מספר היעוד/הלב/הגורל, שהאדם בדרך כלל אינו מודע לו. המודעות למספר הלב של יילוד, מאפשרת בחירת שם הרמוני. כך ניתן למנוע התנגשויות של אנרגיות סותרות, שייצרו קונפליקטים, "משיכת חבל' בין תכונות המושכות לכיוונים מנוגדים כלומר, שייקחו ממנו בלי סוף כוחות להתגבר עליהם והאדם יימצא עצמו רוב חייו עסוק בגישור האנרגיות הסותרות.

בחרתי לתת דוגמא אחת מיני רבות, שתבהיר טוב יותר למה הכוונה.
ילדה שנולדה ב – 10.3.2010, נחבר 1+3+2+1 =7 . (ה-0 אינו נספר). כלומר, מספר הלב שלה הוא 7 ויש לבחור לה שם שיתמוך במספר הלב.

אך קודם עלינו להבין מה פירוש מספר לב שבע; 7 מסמל חיבור לחוכמה פנימית אותה על האדם לגלות על ידי כניסה פנימה לתוך עצמו, לחקור, לשאול שאלות ולהגיע לתשובות האמיתיות, האותנטיות של עצמו. כמו כן מסמל ה-7 היגיון ברזל ועוצמות רגשיות אדירות המוחזקות על ידי היגיון זה.

"מספרי המעטפת", הנגזרים משמו המלא של האדם, מאפשרים או מקשים על מימוש מספר הלב (היעוד/הגורל). במידה ו"עוטפים" את מספר הלב שבדוגמא, מספרים של "קופצנות" יתרה, של צורך חזק מאד בחברתיות ובקשר, בקושי להקשיב, לשבת בשקט, להתבונן ולחקור כפי שמבקש ה-7, יש להניח שזה יקשה עליו מאד להגיע לשאול את השאלות, לחקור פנימה ולקבל את התשובות שלו. במקרה הזה נראה כמעט בטוח שהוא ילך בניגוד ל – 7 ויצא החוצה במקום להיכנס פנימה.

באותה מידה לא נכון, בלשון המעטה, ש"מספרי המעטפת" יהיו כאלה שיגרמו לו להסתגר בתוך עצמו, לחוש זאב בודד ולא לאפשר לאחרים להתקרב אל ליבו.

יש צורך לבחור שם שיאזן ויאפשר לאדם ש – 7 הוא מספר הלב שלו, את השקט, את המרחב לו הוא זקוק, ויחד עם זאת, לעודד אותו להיות רגיש לתשובות מתוך עצמו, לאפשר לו לשחק לבד, לגלות לבד, לחשוב לבד קרי, לא לחשוב במקומו ולפתח מהיום שהוא נולד את חשיבתו העצמאית, את הסקרנות לחקור ולחפש תשובות. בדיוק באותה מידה לחבקו מגיל קטן, מבלי לפגוע במרחב שלו, לאפשר לו להביע רגשות מפני שאדם כזה באופן טבעי סגור מאוד, לא נוטה להביע רגשות, בעיקר כשהוא מתבגר, הוא נוטה להחניק את המספר הזה פנימה. עליו ללמוד להתחבר לאינטואיציות, לתחושות ולרגשות האמיתיים של ה–7, בכדי שהשכל יתרגם את הידע הפנימי ואת האינטואיציה למילים ולא הפוך, כלומר, שלא השכל והחוקים החברתיים ישתלטו וכך יפעל בניגוד לרגש שלו.

אדם שמספרי שמו המלא מקשים על חיבור למספר הלב, (לא משנה מה המספר), עלול להתקשות בתחושת מיצוי, בין שזה בבחירת מקצוע או בתחום אחר, להרגיש לא מסופק, מתוסכל וכדומה, כאילו והוא הולך בניגוד למספר הגורל שלו. הוא "אינו במים שלו", ועל כן הרבה פעמים הולך בניגוד לעצמו.
לסיכום, יש חשיבות ממדרגה ראשונה להתאים בין שם היילוד לבין תאריך לידתו. חשוב לי להעביר את המשמעות האדירה שיש להתאמה זו.

גם אם נחליף את שמנו, השם שניתן לנו בלידה עובד בזרם התת קרקעי לאורך כל חיינו.
כשמחליפים שם, יכול לקחת בין שנה לשלוש שנים עד שהמנגינות החדשות נכנסות לפעולה והקודמות נכנסות אל מאחורי הקלעים.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על דורית יעקובי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4127 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תורת המספרים, בחירת שם, בחירת שם לתינוק, נומרולוגיה, בחירת שם לילד, מיסטיקה, דורית יעקובי, בחירת שם על פי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

5.00