מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | נומרולוגיה | התאמה נומרולוגית למספרי 2

התאמה נומרולוגית למספרי 2

התאמה נומרולוגית למספרי 2 התאמה נומרולוגית למספרי 2

כבר בזמן העתיק שימשה תורת המספרים כלי בידי אנשי רוח ומהנדסים שניסו להבין את העולם ואת אופי האדם. התגלה כי בתאריך הלידה צפונים תהליכים גורליים שצפויים לאדם, והתהוות אופיו.כבר בזמן העתיק שימשה תורת המספרים כלי בידי אנשי רוח ומהנדסים שניסו להבין את העולם ואת אופי האדם. התגלה כי בתאריך הלידה  צפונים תהליכים גורליים שצפויים לאדם, והתהוות אופיו.

את תורת הנומרולוגיה פיתח הפילוסוף היווני הידוע פיתגורס. התורה שפיתח התמקדה במספרים מ-1 ל-9, והיא השפיעה רבות גם על הנומרולוגיה של ימינו.

על פי תורת הנומרולוגיה המספרים הם אנרגיה, המכילה את הפוטנציאל שגלום בנו, תכונות האופי שלנו ועתידנו. כל מספר מושפע מהאנרגיות של המספרים שסמוכים לו, לכן אם למשל נולדת ב-2 במאי, תושפע גם מהתאריכים 3 במאי ו-44 במאי. לכל אלמנט בתאריך הלידה שלך משמעות והשפעה על חייך: ליום הלידה, לחודש ולשנה.

התאמה נומרולוגית לפי תאריך לידה

* 2+1 = מצוין או גרוע -
השמש (1) והירח (2) הם שני הפכים שנפגשים לזמן קצרצר בין זריחה לשקיעה. הירח מקבל את אורו מהשמש, ללא השמש הוא לא ייראה. כך גם: מספר 1 המאיר, השולט, הנותן ... , ומספר 2 הפסיבי, הנכנע, המקבל ... הם מספרים ללא הרמוניה (ללא מפגש). לכן, כאשר הגבר עם מספר 11 מוביל – הזוגיות תהיה מצוינת. תשרור ביניהם הרמוניה. הגבר יוביל, ישלוט ויפרנס. האישה תהיה כנועה ותוותר לבעלה. רצוי שלא "תחנוק" את בעלה, ולא תפתח ציפיות גבוהות לשיתוף פעולה, מפני שהגבר לא יעזור לה במטלות השונות – הוא יעדיף לעשות דברים במקומה ולבד ולא לעזור. עליה להכיר את מזגו המהיר והתכליתי גם ביחסי המין, ללמד אותו את הפרטים הקטנים, ולהראות לו אהבה והערכה.
והפוך, כאשר הגבר יהיה עם מספר 2 הזוגיות תהיה כושלת. היא תהיה הכוחנית והוא הכנוע. מצב שיפגע בגבריותו.
בעבודה: שילוב של 1 מנהל ו – 2 עוזר, תורם ומפרה.

* 2+2 = מצוין
הם מפנקים, עושים וטורחים זה למען זה. יש השלמה הדדית. אוהבים לעשות הכל יחד. שניהם עדינים, ומתחשבים. מלאי דמיון יצירתי ואינטואיציה מפותחת שיעזרו להם בהחלטותיהם. שניהם רוצים לחסוך כסף למען ביטחונם. יהיו עליות וירידות במצבי הרוח בגלל היותם רכושנים וקנאים. קשה להם להתנתק זה מזה. רק קנאה חולנית תפריד ביניהם.
בעסקים: הקשר אינו טוב לעסקים כי שניהם פסיביים.

* 3+2 = מצוין
ישנה רגישות זה לזה. הרבה רומנטיקה ואהבה. שניהם אוהבים משפחה וילדים.  3 לוקח דברים בקלות ומרגיע את 2 הדאגן. זהו קשר נעים, נינוח ומוצלח בתחום הרגשי. 3 אינו קנאי.
בעסקים: קשר בעייתי כי שניהם לוקחים דברים באופן רגשי ואישי ולא בצורה עניינית ועסקית.

* 4+2 = טוב
בני הזוג מתאימים זה לזה גם רגשית וגם עסקית. יש ביניהם קשר עדין שמתפתח לאט לקשר אינטנסיבי והרמוני. הם שקטים ועדינים. נדיר למצוא ביניהם חילוקי דעות. הכל זורם ללא דרמות וכעסים. שניהם חסכנים ודואגים לביטחון כלכלי. 4 צריך לשמור לא להתעקש ולא להתקשח עם 2 העדין והפגיע. אחד מהם עובד בבית או מהבית. מתאים להם לעבוד בעסק משותף - זוגיות עם עסקים.

* 5+2 = גרוע מאוד
אין בסיס משותף. ביחד הם יוצרים מצב של חוסר ביטחון ואי וודאות. הרבה מצבי רוח ללא שליטה. היחסים ביניהם הופכים ליותר ויותר בלתי צפויים, חסרי אחריות וחסרי חוט שידרה. השדרים שלהם שונים: 2 עדין מאוד, לאילו 5 - זריז, תזזיתי ועצבני. 2 צריך ביטחון כספי, 5 מעודד הוצאת כספים ופזרנות.  5 פעלתן מדי ומוציא את 2 מאיזון ומשקט ומונע ממנו להגיע להרמוניה זוגית. 5 צריך להרגיש חופש ושחרור. 2 שצריך את היחד, חונק אותו.
בעסקים: קשר לא מבטיח. אין ביטחון כלכלי. כל אחד מהם פתוח לדברים, לאנשים, לכסף ולהזדמנויות אך הם לא יודעים להחזיק בהם. הכל בורח.

* 6+2 = קשר טוב
זהו צירוף יפה ליחסים זוגיים הרמוניים, הבעת רגשות ופינוק הדדי. אבל, לכל אחד מהם יש תכונה של עצלות, כל אחד מהם רוצה שיעשו בשבילו. יש תרומה הדדית בתחום הרגשי ואכפת להם זה מזו. נשות המשפחה המורחבת (אימא, חמות ושאר הנשים) תמיד יהיו בתמונה, יפגינו הרבה דאגנות ואף יכנסו לחייהם. בני הזוג בד"כ שקטים ומפונקים. אין בהם מספיק מעשיות ותכליתיות (אלא אם יש להם תוספת של  22, 8 או 1). שניהם אוהבי בית ומשפחה. יש להם טעם מעודן באותם תחומים: אוכל, מוסיקה ואומנות.
בעסקים: בשותפות זה שילוב גרוע. כדאי שיעבדו בעסק של אדם אחר.

* 7+2 = קשר טוב
יש הבנה הדדית. 7 מביא לזוגיות הבנת חיים פילוסופית ופסיכולוגית ועוזר ל – 2 להתגבר על הביישנות והפסיביות שלו. שניהם אוהבים את שעות הלילה כמו גם סרטים ומוסיקה. שניהם אינטואיטיביים ומתעניינים במיסטיקה. לשניהם דמיון יצירתי. ישנה סכנה ששניהם יגלשו לעולם של פנטזיות וישכחו מהמציאות.
בעסקים: קשר גרוע. שניהם מרחפים.

* 8+2 = קשר טוב
זהו קשר טוב גם רגשית וגם עסקית. יש להם מטרה זהה: לצבור ולהצליח. 2 עוזר ל – 8 להתקדם בחיים. 8 , המלא מרץ, מוציא את 2 מההססנות ומהביישנות שלו. יש ביניהם שיתוף פעולה פורה ומוצלח. לרוב הם חיים בהרמוניה, ביושר ובחריצות. יחד יגרפו כספים ויצליחו בעסקים. שניהם רגישים בצורה קיצונית, לכן הם עלולים למצוא את עצמם במצבי רוח של קנאה ורכושנות. 2 קולט כמו רדאר, עדין ואף היסטרי. 8 עלול לצאת משיווי משקל בגלל זה: צעקות וצרחות, אגרסיביות ונקמנות.

* 9+2 = צרוף מצוין
שילוב מנצח. 9 מביא תנופה רוחנית ל – 2  ומעודד אותו בשעת הצורך. שניהם רגשיים, יצירתיים ואוהבים לעזור זה לזה. אוהבים לעשות סדר בעולם: 9 עם תרומתו לצדק בחברה ו – 2 שתומך בו. יש הבנה ואמפטיה. 2 ירגיע את הדרמה של 9 כדי להחזיר את ההרמוניה והאהבה לקן המשפחתי.

* 11+2 = קשר גרוע
2 מאוד אינטימי וצריך קשרים אישיים הדוקים (הוא "דבק" ותלותי). לעומתו, 11 מרוחק רגשית, עצמאי ומרחף. 2 מחפש ביטחון רגשי וכלכלי, ואילו 11 הספונטני מחפש הפתעות, מפחד מאינטימיות ואינו מעניק ביטחון כלכלי (יודע לעשות כסף, אך לא מבין בנושא). 2 אינו אוהב את ההפתעות של 11 ואפילו נפגע מכך (כמו מסיבת הפתעה ליום הולדת). הוא מעדיף לדעת את התוכניות מראש ולהיות שותף בהכנה.
בעסקים: גרוע. 11 הוא כמו פרופסור מפוזר, ואילו 2 מקפיד על הפרטים והדיוק. זה יכול להיות מוצלח אם 2 היא המזכירה של אותו פרופסור מפוזר בעסק לא שלהם.

* 22+2 = קשר מעולה
ישנה הבנה טוטאלית. 22 כריזמטי בצורה עדינה (אינו זוויתי כמו 4). יש ביניהם קשר אינטנסיבי הדוק ודביק. 22 הוא השולט בזוגיות, סומך על 2 וצריך את עזרתו. הקשר אידיאלי כאשר 22 הוא הגבר שעובד, מפרנס ונותן את הטון בבית.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3002 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תורת המספרים, התאמה נומרולוגית, פיתגורס, תורת הנומרולוגיה, ירח, שמש, מספר 2, התאמה נומרולוגית למספרי 2, ליה לואיס

תן ציון למאמר זה

5.00