מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | נומרולוגיה | התאמה נומרולוגית למספרי 5

התאמה נומרולוגית למספרי 5

התאמה נומרולוגית למספרי 5 התאמה נומרולוגית למספרי 5

כבר בזמן העתיק שימשה תורת המספרים כלי בידי אנשי רוח ומהנדסים שניסו להבין את העולם ואת אופי האדם. התגלה כי בתאריך הלידה צפונים תהליכים גורליים שצפויים לאדם, והתהוות אופיו.כבר בזמן העתיק שימשה תורת המספרים כלי בידי אנשי רוח ומהנדסים שניסו להבין את העולם ואת אופי האדם. התגלה כי בתאריך הלידה צפונים תהליכים גורליים שצפויים לאדם, והתהוות אופיו.

את תורת הנומרולוגיה פיתח הפילוסוף היווני הידוע פיתגורס. התורה שפיתח התמקדה במספרים מ-1 ל-9, והיא השפיעה רבות גם על הנומרולוגיה של ימינו.

על פי תורת הנומרולוגיה המספרים הם אנרגיה, המכילה את הפוטנציאל שגלום בנו, תכונות האופי שלנו ועתידנו. כל מספר מושפע מהאנרגיות של המספרים שסמוכים לו, לכן אם למשל נולדת ב-2 במאי, תושפע גם מהתאריכים 3 במאי ו-44 במאי. לכל אלמנט בתאריך הלידה שלך משמעות והשפעה על חייך: ליום הלידה, לחודש ולשנה.

התאמה נומרולוגית לפי תאריך לידה

* 1+5 = טוב
שני בני הזוג באותו ראש. השותפות ביניהם מעניינת והרפתקנית. הם יודעים להסעיר אחד את השני במיוחד ביחסי מין. מספר 5 מביא גיוון ל – 1. ישנה פעילות אינטלקטואלית פורה: 5 שופע רעיונות, מספר 1  יברור אותם ויבצע את מה שמתאים. לשניהם יש קצת חסר רגשי, ולכן, יש סיכוי שכל אחד מהם יאהב את החופש האישי שלו ויפנה לדרכו לאחר הרפתקה רומנטית מרתקת (5 אוסף חוויות).

* 2+5 = גרוע מאוד
אין בסיס משותף. ביחד הם יוצרים מצב של חוסר ביטחון ואי וודאות. הרבה מצבי רוח ללא שליטה. היחסים ביניהם הופכים ליותר ויותר בלתי צפויים, חסרי אחריות וחסרי חוט שידרה. השדרים שלהם שונים: מספר 2 עדין מאוד, לאילו 5 - זריז, תזזיתי ועצבני. 22 צריך ביטחון כספי, 5 מעודד הוצאת כספים ופזרנות.  5 פעלתן מדי ומוציא את 2 מאיזון ומשקט ומונע ממנו להגיע להרמוניה זוגית. 55 צריך להרגיש חופש ושחרור. 2 שצריך את היחד, חונק אותו.

* 3+5= קשר מצוין
שילוב מאוד מוצלח. שניהם באותו ראש, משדרים על אותו תדר. 5 מביא רעיונות, 3 מביא רגשות. הזוגיות שלהם מלאה ריגושים, טיולים, חופש אישי, גיוון והרפתקאות. ההצלחה מאירה להם פנים. יש הרגשה שביחד הם משווקים את עצמם מצוין. הם לא קופאים על השמרים ולא משתעממים זה עם זו. עליהם לשים לב לא לפעול בחיפזון ובאימפולסיביות יתרה. שניהם אוהבים לגדל ילדים ולוקחים את החיים בקלות. דרכם המשותפת מלאה בחיי חברה תוססים ומהנים.
בעסקים: קשר נחמד, בעיקר בשיווק, בפרסום ובעיתונאות. 5 עובד פחות, אבל זה לא מפריע ל – מספר 3 שניזון מהשיחות שביניהם.

* 5+4 =קשר גרוע
זהו הצרוף בגרוע ביותר שיכול להיות. בני הזוג הם ניגודים שלא משלימים זה את זו. ההבדלים ביניהם מאוד מהותיים. מספר 4 הרציני משקיע מאמצים ואין לו פנאי לבילויים. הוא צריך מסגרת יציבה ובטוחה. לעומתו, 55 ,על אף היותו סתגלן, שונא שיתוף פעולה וצריך את החופש האישי שלו. הוא ספונטני ואוהב שינויים והרפתקאות. 4 חסכן, 5 בזבזן. 5 מרגיז ומערער ל -  4 את הביטחון והורס לו את מה שהוא בונה. 4 העקשן נכנס אתו לפינות ולמריבות. יהיה ביניהם שיתוף פעולה רגעי במישור הפיזי, ולכן הקשר יהיה זמני.
בעסקים: קשר גרוע.

* 5+5 = קשר גרוע
שילוב שמתאים לקשר רומנטי זמני. הם לא יתמידו ביחסיהם. שניהם שונאי בית, חסרי מנוחה, אוהבים ריגושים, סוערים ומחפשים הרפתקאות. שונאים שגרה והגבלות. בגלל הפיזור, יש ביניהם עניין ידידותי אינטלקטואלי בלבד. הצד הרגשי חסר. הם ילדים בנשמתם. חייהם מאופיינים בחוסר יציבות המתבטאת גם במסגרת הנישואים.

* 6+5 = קשר טוב
לשילוב זה יש סיכוי לנישואים טובים. שניהם גמישים ומוכנים לוותר, להעניק יופי (6), עניין וגיוון (5) ליחסים. 6 רומנטי, אוהב את מסגרת הנישואים. הוא שומר על הרמוניה רגשית בבית. יש לו יכולת לאזן ולהרגיע קמעא את 5 הסוער. עליו להישמר מלחנוק את 5 בתכונותיו האימהיות. 5 יברח מפעם לפעם מהבית, אך ישוב בזכות תאבונו המיני ורצונו בפינוק ש – 6 יודע להעניק. השקט של 6 מעצבן את 5 הזקוק לאקשן.
בעסקים: אין תקווה.

* 7+5 = קשר גרוע
זהו קשר המבוסס על ידידות אפלטונית והתאמה רוחנית ואינטלקטואלית בלבד. מתאים ללימודים משותפים. בני הזוג לא ימצאו שיתוף רגשי ולא מנוחה רגשית. 5 – סוער, עצבני ושטחי, ואילו 7 – מופנם, סולידי ועמוק. 5 אוהב ריגושים, אך אלה מערערים את 7. אין שלווה או סיפוק ביניהם ואין ביטחון כלכלי בזוגיות.
בעסקים: אין התאמה עסקית.

* 8+5 = קשר טוב
שני בני הזוג אנרגטיים, פעילים ונמרצים. הצד המיני ביניהם חם ומעניין. האנרגיה שלהם ללא מעצורים, הם רצים כל הזמן עד כדי פזיזות. 5 מביא גיוון, רעיונות חדשים ופותח הזדמנויות טובות כמו גם רעות. 8 שלא מפספס רעיונות והזדמנויות ויודע לקדם אותם לביצוע ולהצלחה, צריך לפני הכל למיין אותם בזהירות ובשיקול דעת כדי לא ליפול לתסבוכות ולצרות. כשיש להם אתגרים שניהם יחד יגיעו להצלחה, להישגים חומריים ולהצלחה בספורט (5 – גופני, 8 – כוחני = כוח גופני).
בעסקים: הצלחה גדולה, השמיים הם הגבול. יוכלו למכור קרח לאסקמוסים.

* 9+5 = קשר טוב
זהו צרוף לא רע, מרגש, מלא עניין ואימפולסיבי. 9 מביא חזון וחוכמה רגשית, 5 מביא עניין ורעיונות. מדי פעם יהיו להם התפרצויות זעם דרמטיות, ויכוחים ומריבות, ולאחריהם יגיע פיוס מתוק ומרגש. 9 אוהב את הגמישות של 5. 5 אוהב את הנתינה של 9. הצד המיני והאינטלקטואלי מאוד פורה. שניהם אוהבים טיולים ונסיעות לחו"ל (אם לאחד מהם יהיה גם 7 – הם יחפשו מסעות מרתקים ומיוחדים). יהיו קצת תסכולים: 5 אוהב את האהבה ורוצה לחיות את הרומנטיקה ללא התחייבות.
בעסקים: אפשריים עסקי פרסום ובידור, אך לא תהיה הצלחה בתחומים אחרים.

* 11+5 = קשר מצוין
זהו זיווג מוצלח. הם הפכים משלימים. בני הזוג מלאי רעיונות כיצד להרוויח כסף, אך הם אינם יודעים לשמור עליו. 11 יודע לעשות כסף, אך אין זה מעניין אותו. 5 אינו עובד קשה כדי להרוויח כסף, וגם את מה שיש לו הוא מבזבז. יהיו להם הרבה הרפתקאות. 11 יפתיע את 5 שמאוד אוהב הפתעות. 5 מושך את 11 הקריר לריגושים מיניים.
בעסקים: צרוף לא טוב. 11 מרחף ואינו מתעניין בכסף. 5 פזרן.

* 22+5 = צרוף טוב
זהו זיווג לא רע, אם כי ללא רגשות רבים. 22 רציני בגישתו, 5 – קליל. 22 כל הזמן עסוק בעבודה. הוא נותן ל – 5 חופש לעשות כרצונו וכסף לבזבוזים. 5 פותח הזדמנויות ל – 22 ומביא לו הרבה מזל, תקשורת ויחסי ציבור. 22 מעריך זאת.
בעסקים: קשר טוב (יותר מהקשר הזוגי).

 ליה לואיס – אסטרולוגית, מומחית לנומרולוגיה וקריאה בקלפי טארוט

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2439 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תורת המספרים, התאמה נומרולוגית, פיתגורס, תורת הנומרולוגיה, מספר 5, התאמה נומרולוגית למספרי 5, ליה לואיס

תן ציון למאמר זה

5.00