מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | נומרולוגיה | אותיות "אהוי" – עד כמה חשובות בשמנו?

אותיות "אהוי" – עד כמה חשובות בשמנו?

אותיות "אהוי" – עד כמה חשובות בשמנו? אותיות "אהוי" – עד כמה חשובות בשמנו?

אותיות אהוי מסמלות אצלנו את מה שהנשמה שלנו רוצה, את הכוח המניע של כל אדם לפעולה ודרך הביצוע.אותיות אהוי מסמלות אצלנו את מה שהנשמה שלנו רוצה, את הכוח המניע של כל אדם לפעולה ודרך הביצוע כאן. וכמו כן אותיות אהוי מסמלות את האני הפנימי של האדם. האני הפנימי של האדם בד"כ מוסתר אצלו. מדובר על השאיפות, רצונות ורגשות מכל הסוגים.

אם כך סיכום אותיות אהוי בשם – מבטא את המטרה שלשמה אנו באנו לחיות בעולם, כיצד עלינו לפעול בגלגול הזה על מנת להצליח. לא אחת ניתקל בשמות אשר להן אין אותיות אהוי, הדבר ירמוז על חוסר רצון נשמה, ובכך אותו אדם יתקשה להשלים את הייעוד הפנימי שלו וכל חייו הוא יחוש תסכול וחוסר מנוחה תמידי בלי יכולת לנוע קדימה.

חישוב אותיות אהוי נעשה באופן הבא: שם פרטי + שם משפחה מסמנים אותיות אהוי ומחשבים אותם.

א=1
ה=5
ו'=6
י'=1

אם ניקח לדוגמא את השם יאיר כהן הרי שנגלה את האותיות הבאות: י'-2,א'-1,ה-1 כאשר סה"כ סכום אותיות אהוי בשם הוא: 1+1+1+6=9.

בשם ערן דר אין אותיות אהוי בכלל משמעות הדבר כי ערן דר יתקשה מעט בהשלמת ייעודו בחיים והגשמת האני הפנימי שלו.ייתכן כי יחווה קושי בתהליך קבלת החלטות בחייו.

פירוש סה"כ התנועות:

מספר1 -  אדם השואף להיות עצמאי, יצירתי ומקורי. יש לו ייעוד של מנהיג, נוהג בחוסר סבלנות ואף בחוסר טאקט.

מספר 2 – אדם פגיע, הרמוני, רגיש, בעל חשיבות רבה בנוגע לשיתופי פעולה, אהוב על כולם, בעל אינטואיציות וחוש מיסטי מפותח. עלול  להיתפס כפאסיבי.

מספר 3 -  אדם חברותי מאוד, אוהב להתבטא דרך כתיבה, דיבור או משחק, ולעיתים סובל מחוסר מיקוד ועלול להיות מפוזר מידי.

מספר 4 – אדם פרקטי ומעשי, "סובל" ממקובעות, אינו זורם לרעיונות חדשים ואוהב יציבות.

מספר 5 – אימפולסיבי, ביקורתי, אוהב גיוונים, אוהב לדבר הרבה, זקוק להמון חופש ומרחב, טיפוס עצבני וחסר שקט.

מספר 6 – משפחתי חם ולבבי.

מספר  7 – מיסטיקן, פרפקציוניסט מובהק.

מספר 8 - המנהיג הכוחני, לא רואה כלום בדרך למטרה.

מספר 9 - אדם אנושי, נדיב וחם אוהב את כל העולם וניחן תמיד לעזרה.

מספר 11 – טיפוס אינטואיטיבי, מיסטיקן, ממציאן, מנהיג (פעמים 1) רגיש יתר על המידה (מספר 2). מורה דרך מובהק.

מספר 22 – עבודה הוא מהות חייו (מספר 4), טיפוס פרקטי המשתלב יפה עם עקרונות הרוח (מספר 2 פעמיים).

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3625 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, נומרולוג, מספר 3, מספר 1, מספר 2, מספר 4, מספר 5, מספר 6, מספר 7, מספר 8, מספר 9, מספר 11, מספר 22, שמות לתינוקת, שמות מהקבלה, שמות מהקבלה, שמות לילדים מהקבלה, שמות לפי קבלה, שמות לפי קבלה, שמות לתינוקות לפי הקבלה, שמות לתינוקות לפי הקבלה, התאמת מזלות לפי תאריך לידה, וואלה נומרולוגיה, זולו נומרולוגיה, חישוב נומרולוגי, חישוב נומרולוגי לפי שם, חישוב נומרולוגי לפי תאריך לידה, לימוד נומרולוגיה, לימודי נומרולוגיה, מחשבון נומרולוגי, מחשבון נומרולוגיה, מחשבון נומרולוגיה שמות, מחשבון נומרולוגיה תאריך לידה, מחשבוני נומרולוגיה, נומורולגיה, נומורולוג, נומורולוגיה, נומורולוגיה קבלית, נומרולגיה, נומרולוגי, שמות לתינוקות בנים, שמות לתינוקות ומשמעותם, שמות לתינוקות ופירושם, שמות מהתורה, שמות מודרניים, שמות מודרניים לבנות, שמות מודרניים לבנים, שמות מומלצים לבנות, שמות מומלצים לבנות לפי הקבלה, שמות מוריה, שמות לועזיים לתינוקות, שמות מיוחדים לבנות, שמות מיוחדים לבנים, שמות מיוחדים לילדים, שמות מיוחדים לתינוקות, שמות מפורסמים, שמות מצחיקים, שמות מקוריים, שמות מקוריים לבנות, שמות מקוריים לבנים, שמות משמעות, שמות משפחה, שמות משפחה אמריקאים, שמות לבת, שמות לועזיים, שמות לועזיים לבנות, שמות לועזיים לבנים, שמות לועזיים לילדים, שמות לחנויות, שמות לטיניים, שמות לילד, שמות לילדה, שמות לילדות, שמות לילדים, שמות לילדים ומשמעותם, שמות לילדים ופירושם, שמות לעסק, שמות לעסק חדש, שמות לעסקים, שמות לעסקים חדשים, שמות לפי הקבלה, שמות לפי התורה, שמות לפי נומרולוגיה, שמות לפי תאריך לידה, שמות לתאומות, שמות לתאומים, שמות לתינוק, שמות לתינוקות, שמות לתינוקות 2012, מות לבנים קבלה, משה ציקו

תן ציון למאמר זה

5.00