מדורי תוכן

ראשי | מיסטיקה | עולם הנסתר | מה זה תקשור?

מה זה תקשור?

מה זה תקשור? מה זה תקשור?

כל מה שצריך לדעת על תקשור. מה זה תקשור? מה מותר מה אסור זה נכון לא נכון, האם יש בתקשור הבט רוחני או דתי?אם רצית לדעת מה זה תקשור, מאמר זה בשביל אלה המטילים ספק ביכולת זו, וגם לאלה המאמינים שישנם אנשים שיש להם יכולות אחרות.
מתקשרים משתמשים בידע וביכולת רוחנית גבוהה. כי גם מי שלא מאמין האלוהים לא יכול שלא להסכים שהאדם מגיע לעולם עם כלי חיבור לרוח שהיא לא נראית, אי אפשר לאחוז בה היא קיימת בתוך האדם. רוחניות היא כלי שקיים באדם המאפשרת לא יכולת להתחבר דרך הרוח שבו, לקיום החיים להצלחה לשגשוג להכרה.

זו חובתי כאדם שיש בו את התכונה הזו לנסות להסביר ולהרחיב בטיפה את המודעות. זו הפעם הראשונה בחיי שאני משתפת ומקווה שמזה יצא רק טוב. ואולי אחרי זה אנשים יהיו יותר ידידותיים לסביבה ופתוחים גם לדברים שהשכל האנושי לא יכול להבין ,כי בשכל אין תפיסה למה שמחוצה לו.

כל אדם הגיע עם מתנה וחיבור לכלי שבאמצעותו הוא יכול להתחבר לאנשים לשרוד ולחיות פה על פני האדמה, לעבוד ולהרוויח את לחמו בכבוד. יש מגוון רחב של כלים שמחולקים לאדם לא באופן שווה בעת הגיעו לעולם. היום אסביר על שני כלים ובהמשך ארחיב על השאר...

הכלים לעבודה ועשייה פה על פני הקרקע יכולים להיות:
כלים חומריים - האדם מגיע לעולם עם מתנה כלי חיבור לחומר. שפע לא יחסר לו ותמיד ידע את שעליו לעשות להתחבר לשפע כסף ופרנסה. השפע בחומר יזרום אצלו. ולאדם שהכלי שלו הוא חומר יהיה לו הכי קל להשיגו ולצבור אותו כסף ורכוש רב, מתנת אל. בזה יקנה את עולמו פה ויתקיים פה.

ישנם כלים רוחניים - האדם מגיע לעולם עם כלי חיבור לרוח שהיא לא נראית, אי אפשר לאחוז בה היא קיימת בתוך האדם. רוחניות היא כלי שקיים באדם המאפשרת לא יכולת להתחבר דרך הרוח שבו, לקיום החיים להצלחה לשגשוג להכרה. אותם כלים של הרוח לקיום פה על פני האדמה הם מתנת אל, המאפשרת לאדם לקנות את עולמו בזה. כמו שלחומריות הפועל היוצר שלה הוא כסף כן הפועל היוצר של רוחניות היא מודעות = ידע = מידע.

מודעות היא ידע - ידע הנוצר מתוך תהליך התבוננות פנימי על עצמנו. ידע שלנו על עצמנו. אי אפשר לרכוש את הידע הזה משום מקום ומאף אחד חוץ מההתבוננות שלנו על עצמנו. קבלת המודעות והשגתה יכולה להתקיים בהמון דרכי פעולה שחלקן אתם מכירים כלמידה אך לא מודעות אנשים באשר הם לומדים יודעים באופן שרירותי. לא כל מי שלומד מודע. המודעות היא פועל יוצר של רוחניות הכלים להתבוננות פנימה למודעות הם מתנת אל, לפעמים עוברות שנים עד שהאדם מבין את שעליו להתבונן ולדעת אם בכלל מספיק בשנות חייו.

רוחניות היא צינור להתחברות ולמודעות גבוהה יותר לידיעה שהיא איננה שרירותית. הכלים להשגת מודעות התבוננות היא התורה הקדושה שלנו הכלי הכי גבוה ספר יצרן שאין עליו עוררין. שבו כתוב שחור על גבי לבן מה הייעוד ומה מהות קיומנו פה וחובותינו על פני האדמה מי אנחנו מה אנחנו מי מקיים אותנו טוב ורע. אולי כולנו מכירים אך לא תמיד מקיימים את כולה. אין תנאים כל אדם מחוייב כפי מידתו דרגת מודעותו בתהליך התפתחותו. אחרת כולנו פה היינו צדיקים גמורים.

למודעות/רוחניות יש המון כלים להשגת התבוננות פנימית שפת גוף שפת המספרים האותיות ועוד ועוד... ישנם אנשים שמקבלים חושים נוספים להתבוננות, מתנת אל, להתחבר פה לקלוט להבין יותר טוב להתקיים להצליח בהתאם לכלים שקיבלו שהגיעו לעולם.

כולנו מתקשרים, מדברים, צוחקים מקשיבים אבל לא כולנו מודעים באמת למה שמתרחש סביבנו. לא בכל אחד מאיתנו יש יכולת להרגיש דברים מעבר למציאות החומרית.

אצל מתקשרים רמת המודעות גבוהה מאד ההתבוננות עמוקה ומגיעה לממדים אחרים מחוץ לגוף החומרי. ישנו תדר שקיים מחוץ לגוף ולמתקשרים יש את היכולת להתחבר אליו. אותו תדר הוא קו דמיוני רוחני שמחבר את כל המוחות יחד בקשר אחד. שם נמצאת כל המודעות.

אולי זה היה ארוך למשתעממים ומסקרן למתעניינים... אבל מודעות היא הכלי לחיים טובים מאושרים ובריאים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2086 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תקשור רוחני, מתקשרת מומלצת, תקשור חינם, תקשור עם מתים, תקשור עם נשמות, לימודי תקשור, פורום תקשור עם מלאכים, רונית לוי, תקשור עם נשמות, פורום תקשור עם מלאכים, מתקשרת מומלצת

תן ציון למאמר זה

0